Флагманська серія Samsung Galaxy S10, представлена в минулому місяці, це досить дорогі смартфони з кращим на сьогоднішній день оснащенням серед Android-пристроїв. Однак, у них є один великий недолік - міцність девайса залишає бажати кращого.

У тесті на падіння екран вниз з висоти 1,8 м на бетонну поверхню Galaxy S10, S10+ і S10e отримали досить серйозні пошкодження. У всіх смартфонів був розбитий екран, спостерігалися відколи на торцях і кутах. Судячи з усього, екран не захищений належним чином. Так, пристрій красиве, але якщо воно розіб'ється з першого падіння, в красі вже не буде ніякого сенсу, адже ремонт коштує стільки ж, скільки і новий девайс.

Практично той же результат пристрою показали і при падінні задньою частиною корпусу на тверду поверхню. Більше за всіх дісталося самої молодшої моделі, у якої перестав функціонувати дисплей. Смартфону однозначно потрібен міцний чохол, який приховає всі вразливі місця девайса, хоч і їх дуже багато.

Нагадаємо, що дизайн Samsung Galaxy Note 10 злили в мережу. Повідомляється, що девайс отримає незвичайний екран, як у Galaxy S10, а також дірки в дисплеї під фронтальні камери. Крім цього, на тильній стороні апарату розташується четвірна камера, яка перевершить за якістю фото навіть Galaxy S10, ціна якого починається від 25 тисяч гривень.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що камерофон Nokia 9 PureView перевірили на ремонтопридатність. Виявилося, що під корпусом величезна кількість клею, а щоб розібрати апарат, необхідно відкрутити 13 болтів. Втім, в домашній умовах смартфон можна відремонтувати, але варто запастися терпінням.

Знай.uа писав, що глава Huawei повідомив, що в разі необхідності може відмовитися від Android і Windows 10 для своїх пристроїв. Швидше за все, компанія вже розробляє власну ОС для смартфонів, і навіть ПК. Втім, коли світ побачить творіння китайської корпорації - невідомо.