Вчені з Центру розвитку боєздатності сухопутних військ США (GVSC) та науково-дослідницької лабораторії армії США продовжують розробку нових водневих бойових машин, у тому числі танків і бойових машин піхоти. Схоже, тепер танки стануть безшумними, і порадують армію своєю автономністю.

Згідно з новими даними Центру систем наземних транспортних засобів, армія США прагне вивчити та оцінити технології виробництва енергії на паливних елементах, включаючи технологію водневих паливних елементів та їх допоміжне устаткування, які забезпечують тактичні переваги для систем наземних транспортних засобів.

До того ж, водень дозволить збільшити дальність їзди, а також позбавить світ від забруднень. До того ж, танки почнуть їздити практично безшумно.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Показати ще

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Водень, самий багатий елемент у Всесвіті, володіє потенціалом для живлення паливних елементів і забезпечення енергією майбутніх солдатів і їх бойових машин.

Хоча передові технології водневих паливних елементів дозволять знизити збиток навколишньому середовищі, вони у першу чергу спрямовані на зниження залежності від нафти.

Нагадаємо, що експерти розповіли, чим обіцяє купівля китайського iPhone за 100 доларів. Звичайно, такі смартфони все ще користуються величезною популярністю. І хоча зовні вони практично нічим не відрізняються, всередині працює телефон з досконалою іншої ОС. До того, для таких смартфонів абсолютно немає гарантій, а виробник може спокійно завантажити шкідливий код прямо з заводу, і користувач про це навіть не дізнається.

Як повідомляв Знай.uа компанія Meizu готує унікальний смартфон 16s Pro, який знищить своїх конкурентів. Судячи з витоками, гаджет отримає топовий процесор, а також потужну камеру. Повідомляється, що чекати виходу смартфона залишилося зовсім небагато. Гаджет покажуть вже 28 серпня цього року.

Також Знай.uа писав, що інсайдер назвав дату виходу легендарної Sony PlayStation 5.