Відомо, що в місті Штутгарті (Німеччина) відбувся дебютний демонстраційний політ двомісного таксі-волокоптера. Про це тестування повідомив технічний директор компанії Volocopter Хендрік Ян Бьоленс.

Так, виробник даного творіння розраховує, що в майбутньому волокоптер зможе літати в автономному режимі.

Також за даними DW, цей апарат знаходився в повітрі біля музею Mercedes-Benz близько 4 хвилин, він працює на електродвигуні, а їм керував пілот на землі, пасажирів у кабіні волокоптера не було.

Глава компанії Volocopter Флоріан Ройтер дуже сподівається отримати дозвіл на використання цих апаратів в якості таксі через 2−3 роки.

Популярні новини зараз

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Нагадаємо, що для коронації імператора Нарухіто компанія Toyota зробила єдиний у своєму роді автомобіль на базі седана Century.

Як повідомляв портал Знай.ua, український пенсіонер створив свій електромобіль. Здавалося б, що купівля електрокара - це велика трата коштів, але Василь зумів заощадити на цьому.

Також портал Знай.ua писав, що у Японії створили будинки здатні на кілька сантиметрів підніматися над поверхнею землі. Таке винахід особливо важливий для країни, де часто виникають землетруси.