Google оновив перекладач для Android-пристроїв, і тепер додаток на 20% точніше при перекладі без підключення до інтернету. Однією з самих практичних функцій сучасних смартфонів, безумовно, є переклад іноземних мов. У кращому випадку все, що вам потрібно зробити, це включити смартфон. Google Translate часто переводить іноземні мови автоматично.

Google translate, gizchina

На додаток до Google Maps, Google Translate є одним із кращих інструментів, які Google розробив за останні двадцять років. Тепер у Google є автономні функції перекладача Це означає, що переклади більш точні навіть без підключення до Інтернету.

Google translate, gizchina

За словами компанії, останнє оновлення робить Google Translate більш точним без підключення до інтернету. На 59 мовах автономні переклади щодо вибору слів, граматики і структурі пропозицій поліпшили аж на 12%.

Популярні новини зараз

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще

Нагадаємо, що в популярній соцмережі Twitter повідомили, що хакери знайшли уразливість в Android-додатку. Компанія намагається виправити цю проблему якомога швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Sony покаже оновлений смартфон Xperia, який отримає отвір в екрані для фронтальної камери, як у Galaxy S10.

Також Знай.uа писав, що сотні додатків Play Market були напхані вірусами. Google не змогла знайти шкідливий код у величезній кількості додатків.