Apple - світовий лідер в сфері виробництва гаджетів. Їхні товари поставляються більш ніж в 200 країн світу. Мільярди людей на планеті чекають випуску нових продуктів від компанії. Однак в цьому році старт продажів нових гаджетів Apple вирішили перенести. Традиційно Apple запускає старт продажів нових пристроїв у вересні кожного року. Однак в 2020 довелося переглянути свою політику. Виною тому зовнішні обставини.

Apple прийняла рішення перенести старт продажів з вересня на жовтень 2020 року. Це було зроблено у зв'язку з пандемією коронавируса. Не секрет, що зараз відомі виробники гаджетів переживають не найкращі часи. Фінансова криза внесла корективи в плани організацій, тому було прийнято рішення змінити план продажів нових продуктів.

Фінансовий директор американського гіганта Лука Маестро оголосив, що нові пристрої надійдуть в офіційні магазини в Apple в жовтні 2020 року. Зрозуміло, офіційну причину ніхто не озвучив, проте реальний привід відомий всім. Не виключено, що Apple повторно перенесе терміни надходження в продаж нових пристроїв, якщо фінансова ситуація в світі не налагодиться.

Нагадаємо, Європа відправиться в в космос без Росії, доведеться діставати батут.

Як повідомляв "Знай.ua", MacBook від Apple на новому чіпсеті буде дешевше iPhone. .

Популярні новини зараз

"Океан Ельзи" зі Святославом Вакарчуком викликав ностальгію несподіваною згадкою: "Хто ж знав..."

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Знай.ua писав, що Airbus побудує "космічну вантажівку" для мисії на Марсі.