Ми вже давно знаємо, що загадковий геймдиректор Хідео Кодзіма працює над новим проектом, але не ніякий повідомлень, що це вже відбувається. Однак тепер, схоже, ми знаємо після того, як актор Норман Рідус обмовився в інтерв'ю, можна здогадатися, що робота над продовженням Death Stranding йде повним ходом.

Відповідну новину оприлюднили на порталі «theverge»

Говорячи з журналом Leo, Рідус сказав, що "ми тільки що почали другу частину", коли його запитали про його роботу над першою Death Stranding, перш ніж пояснити, скільки роботи пішло на його виконання.

«Мені знадобилося, можливо, два-три роки, щоб закінчити всі сеанси MoCap і все таке», - сказав Рідус.

"Це вимагає багато роботи. А потім вийшла гра, і вона тільки що отримала всі ці нагороди, і це була величезна річ, тому ми тільки що почали другу частину", - продовжив він.

Популярні новини зараз
Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Однак це далеко не офіційне підтвердження. Death Stranding, в якій також знімалися такі голлівудські таланти, як Мадс Міккельсен і Леа Сейду, стали першим релізом Кодзіми після його отримав широкий розголос відходу з Konami, де він керував серією Metal Gear Solid.

Важливо відзначити, що Death Stranding стала хітом, який в кінцевому підсумку був розширений за рахунок режисерської версії і порту для ПК.

Швидше все до випуску гри ще далеко, проте в наступному місяці пройде Summer Game Fest, де може прозвучати офіційне оголошення.