Компанія Марка Цукерберга Meta представила своє бачення майбутнього метавсесвіту з високотехнологічними гарнітурами віртуальної реальності. Вони поєднуються з тактильними датчиками на кінчиках пальців для максимального занурення.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Meta показала, яким, на її думку, буде майбутнє метавсесвіту, за допомогою відеоролика про деякі високотехнологічних концептуальних апаратних засобах, від гладких гарнітур віртуальної реальності до сенсорів на кінчиках пальців.

Відео під назвою "вплив метавсесвіту" викладає бачення Мети того, як технологія змішаної реальності може позитивно вплинути на суспільство.

Meta: скрін з відео
Meta: скрін з відео

Популярні новини зараз
Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Українці майстерно знущаються над орками на Херсонщині: одразу й не помітиш Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання
Показати ще

Він показує студентів-медиків у віртуальному університеті, які навчаються проводити рятувальні операції в метавсесвіті, перш ніж пробувати їх на реальних пацієнтах.

"Хоча вони віртуальні школярі, те, чому вони разом вчаться - реально. Хірург зможе практикуватися в метавсесвіті стільки разів, скільки буде потрібно, перш ніж візьметься за реального пацієнта", — йдеться у відео.

На ньому також зображена група школярів, які відвідують Стародавній Рим, щоб стати свідками дебатів Цезаря з Марком Антонієм.

Однак, мабуть, найбільш захоплююча частина короткого ролика — це представлене в ньому обладнання.

На відео показана гладка мінімалістична гарнітура віртуальної реальності без проводів, а також сенсори на кінчиках пальців, що дозволяють людям брати і відчувати об'єкти в метавсесвіті.

VR: скрін з відео
VR: скрін з відео

Незрозуміло, чи є цей прилад справжнім прототипом обладнання, розробленого Meta, або це просто концептуальний комплект.

У будь-якому випадку, технарі діляться своїм захопленням від VR-обладнання. Один користувач Twitter назвав його "крутим дизайном", а інший сказав, що він "виглядає неймовірно круто".

Нагадавши, злочини в метавселенной можуть бути покарані, як справжні.