Для сімей та друзів Blizzard проводиться альфа-тестування Diablo 4, через це в мережі з'являються різні зображення та ласі шматочки інформації.

Цю публікацію продемонстрували на ігровому порталі «gamesradar»

У мережі багато хто бачив різні витоки в сабреддіті Diablo, хоча зазвичай їх видаляли досить швидко. Однак зображення все ще циркулюють на кількох форумах та інших веб-сайтах. На більшості з них є знімки творця персонажа, відверті татуювання тощо. Також є чутки, що у Diablo 4 обмежена торгівля та розумний видобуток – наприклад, повідомляється, що ви можете торгувати предметами нижчого рівня з обмеженою ємністю. Однак унікальний і цінніший лут, такий як легендарний, сюди не підходить.

Шквал витоків спонукав модераторів сабреддіта Diablo зайнятися цією темою окремим постом. Коротше кажучи, специфічні для гри функції в бета-версіях можуть бути змінені, тому потрібно мати це на увазі. Крім того, гравці не будуть покарані за публікацію витоків у сабреддіті, хоч вони можуть бути забанені на Battle.net.

Diablo 3: скрін
Diablo 3: скрін

Популярні новини зараз
Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще

"Те, що Blizzard вирішує робити з людьми, які зливають попередню інформацію, повністю виходить за рамки нашої юрисдикції і може включати дії, зроблені щодо вашого облікового запису Battle.net. Це може включати призупинення, постійне призупинення тощо, а також судові позови проти ваших осіб, якщо ви підписали угоду про нерозголошення або завдали шкоди компанії чи інтелектуальній власності", — йдеться у заяві. "Ще раз, ці дії не мають до нас ніякого відношення і знаходяться повністю поза нашим контролем".

Витоки слідують за словом Джейсона Шрайєра з Bloomberg, де він повідомив, що для неспівробітників Blizzard проводиться ігрове тестування Diablo 4, яке отримало назву «альфа-тест для друзів та сім'ї».

Diablo 4
Diablo 4

Шрайєр також зазначив, що в альфа-версії немає мікротранзакцій, хоча Blizzard раніше підтвердила, що покупки Diablo 4 будуть лише косметичними, за винятком більших сюжетних доповнень. Це питання, ймовірно, було порушено, тому що Diablo Immortal викликала багато критики через те, як вона справляється з монетизацією, хоча, схоже, що ви не побачите нічого подібного у Diablo 4.

До цього генеральний менеджер серії Род Фергюссон повідомив у Твіттері, що бета-версія Diablo 4, виявлена ​​на Battle.net, призначена лише для внутрішніх цілей.