Британський розробник The Chinese Room переробив свою популярну гру для мобільних телефонів Apple Arcade у високій якості для популярної консолі Nintendo, і це гідний платформер.

Цю інформацію розмістили на порталі «DailyStar»

Розробник цього простого, але кумедного платформера вирішив випробувати мобільний телефон на популярній консолі Nintendo.

І хоча Little Orpheus, так би мовити, не змінює правила гри в жанрі, він є гідною невеликою дослідницькою грою з прекрасним оповідальним сюжетом.

На дворі 1962 і НАСА намагається відправити людину на Місяць.

Популярні новини зараз
Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Космонавта скидають у згаслий вулкан у його дослідній капсулі «Маленький Орфей», щоб дослідити центр Землі.

Монстри у грі великі та страшні: скрін
Монстри у грі великі та страшні: скрін

Він одразу зникає. І через три роки він з'являється, стверджуючи, що врятував світ.

Ви приєднуєтеся до гри, коли він переказує свою історію владі на допиті, і що відрізняє її від інших платформерів, то це безперервний коментар космічного асу під час гри.

У неї легко грати, і вам доведеться багато тікати від величезних динозаврів та монстрів, смикати за важелі та вирішувати прості головоломки, щоб перейти до наступного етапу.

На це приємно дивитись завдяки ремайстру для більшого ігрового процесу в телевізійному стилі.

Рівні барвисті та різноманітні
Рівні барвисті та різноманітні

Тепер гра може похвалитися текстурами високої роздільної здатності, новою анімацією, покращеною графікою та ефектами завдяки роботі розробника The Chinese Room.

І гра має бонусний дев'ятий епізод.

У ньому є справжня атмосфера Флеша Гордона, а гумор справді допомагає закріпити приземлення, коли доходить до розповіді.

Озвучка тріщить і змушує регулярно хихикати.

Як раніше повідомляв портал "Знай", EA офіційно заявила, що робить гру про "Залізну людину".