Портал "Знай.uа" зібрав 5 цікавих фактів про баскетбол. Цей спорт особливо популярний на заході, і навколо нього ходить безліч легенд і цікавих фактів.

1. Улюбленець публіки Шакіл про Ніл за свою професійну кар'єру набрав близько 30 000 очок, але за всю кар'єру закинути триочковий він зміг тільки один раз.

2. Під час нагородження збірної США на Олімпіаді 1992 року, Майкл Джордан обернувся спиною до американського прапора. А зробив він це тільки тому, що він мав чинний контракт з Nike, а на нагородження він одягнув форму з логотипом Reebok.

3. Баскетболістом з найбільшим зростанням за весь час існування гри є лівієць Сулейман Алі Нашнун, зростання якого досяг позначки в 245 сантиметрів.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

"Креативно, але не гігієнічно": у київському ресторані відвідувачам дозволили лежати поруч з їжею

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Показати ще

4. Вважається, що в баскетбол можуть грати тільки високі гравці. Але це не правда. Наприклад, американець Магси Богз мав зріст в 1,60 метра. А багато гравців NBA мають зріст менше 170 сантиметрів.

5. У самих перших правилах баскетболу було прописано тільки 13 пунктів. Зараз правила складаються з більш, ніж двохсот пунктів.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 міфів про пиво.