Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 вагомих причин, щоб завести собі кішку.

1. Спілкування з кішкою - відмінна терапія. Дослідження показують, що коти допомагають господарям впоратися з важкими ситуаціями, навіть такими, як втрата близької людини. Спілкування з кішками дозволяє подолати труднощі швидше і навіть позбавитися від деяких симптомів фізичного болю. Іноді корисно навіть виговоритися перед істотою, яка не буде вас судити, щоб пережити гіркоту стало легше.

2. Кішки - ідеальні компаньйони. Існує думка, що з котиків виходять не такі хороші компаньйони, як собака, але це не так. Швейцарські вчені довели, що відчуття від наявності кішки в будинку порівнянні з романтичними відносинами: вихованці завжди охоче ініціюють контакт і запам'ятовують доброту, повертаючи її в майбутньому.

Популярні новини зараз

Зубожілі українці економлять на хлібі, яйцях і картоплі

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Показати ще

3. Діти, які живуть з кішками, рідше пропускають школу. Діти, в будинку яких є коти, у середньому пропускають на 9 навчальних днів у році менше, ніж всі інші. Наприклад, такі діти менше схильні до вушних інфекцій. Це пов'язано з тим, що імунітет власників пухнастих мурчиків зазвичай набагато вище.

4. Кішки рятують від депресії. Безумовна любов кішки до свого власника привела дослідників до думки, що ці тварини можуть допомогти господареві пережити навіть депресію у важкій формі. Знання, що хтось любить тебе, хоча б кішка, робить боротьбу з труднощами набагато більш ефективною.

5. Муркотання має лікувальний ефект. Кішки муркочуть в діапазоні 20-140 Герц, що сприятливо впливає на лікування деяких захворювань. Муркотання знижує напругу, зменшує задишку, позитивно впливає на загоєння кісткових і м'яких тканин, а також знижує кров'яний тиск.

Раніше портал "Знай.uа" зібрав топ-5 міфів про пиво.