Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 найкорисніших порад, як збільшити продуктивність. Іноді просто необхідно зібратися, і виконати свою роботу максимально швидко і якісно. Але це не завжди виходить, і ось кілька порад, як збільшити свої можливості.

1. Правильно складайте списки справ. Списки завдань дуже корисні, якщо для кожного пункту встановлений дедлайн. В іншому випадку це просто нескінченний список справ, які потрібно виконати коли-небудь.

2. Виділіть певний час на соцмережі. Вимкніть всі повідомлення і виберіть чітко визначений час, коли будете заходити в соцмережі.

Популярні новини зараз

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

3. Не намагайтеся звести нове на зруйнованому фундаменті. Коли якась система не працює, спробуйте виправити помилки або почніть все спочатку. Неважливо, про що йде мова: про розроблення додатку або про вашому підході до тренувань.

4. Починайте з самого складного. Не відкладайте важку частину на потім, зробіть її відразу. Тоді пережити залишок дня або впоратися з рештою роботи буде набагато простіше. Цей же підхід допоможе подолати прокрастинацию.

5. Висипайтеся. Пожертвувавши сном, ви не наблизитеся до своєї мети. Якщо вам потрібно 8 годин сну, а ви спали тільки 6, ви не будете продуктивніше днем.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 міфів про пиво.