Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 незвичайних фактів про людському організмі.

1. Чому жінки мерзнуть сильніше за чоловіків. У жінок більше підшкірного жиру, але він зосереджений в центрі тулуба і зігріває внутрішні органи. Тому кінцівки залишаються менш захищеними від холоду. А коли рукам і ногам холодно, здається, що холодно всьому організму.

2. Чому кава кімнатної температури така несмачна. Деякі смакові рецептори більш чутливі до молекулам їжі кімнатній або трохи вище кімнатної температури. Гаряча кава здається менш гірким (і тому більш смачним), тому що смакові рецептори, що розпізнають гірке, просто нечутливі до гарячого.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Показати ще

3. Для чого нам відбитки пальців. Раніше вважалося, що вони допомагають утримувати предмети. Проте вчені з Манчестерського університету стверджують, що борозенки на пальцях тільки заважають тримати плоскі гладкі предмети, скорочуючи контактну площа між пальцями і поверхнею. Вони припускають, що ці борозенки захищають шкіру на подушечках пальців від пошкоджень і мозолів.

4. Чому при бігу болить у боці. Під час бігу діафрагма розтягується і пульсує, що і викликає різку колючий біль під ребрами, зазвичай з правого боку. Щоб полегшити біль, знизьте швидкість і не дихайте занадто глибоко.

5. Дійсно біль у суглобах пророкує переміну погоди. Цілком можливо. Перед настанням поганої погоди зазвичай різко падає атмосферний тиск. Від цього тканини організму розширюються, що може стати причиною пухлин і болю. Ефект зазвичай виражений слабо, але люди з артритом і запаленими суглобами можуть відчути його сильніше.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 міфів про пиво.