Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 міфів, в які ми сліпо віримо і впевнені, що це може статися в реальності.

1. Поліція відстежує дзвінки моментально. Потрібно змусити злочинця як можна довше говорити по телефону, і тоді поліцейські відстежать його місце розташування - дійсно факт, якщо мова йде про старому телефоні, працюючому з допомогою комутатора. На сучасних пристроях, особливо на мобільних телефонах, за короткий час з'ясувати, де знаходиться об'єкт - практично неможливо.

2. Запуск зупиненого серця дефібрилятором. Миттєве воскресіння з мертвих, з допомогою запуску серця дефібрилятором - звичайна ситуація, яку ми не раз спостерігали у фільмах. Але це всього лише міф з кіно. Насправді, реанімувати людини таким способом, якщо у нього вже зупинилося серце, неможливо.

Популярні новини зараз

Долар готує гривні космічні перевантаження, українцям радять потрошити матраци: що буде з валютою до кінця року

Чоловік Заворотнюк терміново покинув лікарню: що відбувається з "Моєю прекрасною нянею"

На Донбасі трапилося лихо: бойовики прорвали позиції, ЗСУ зазнали непоправних втрат

Разумков найняв радником неймовірну красуню: фото гарячої брюнетки, що затьмарила Юлію Мендель

Показати ще

3. Утоплення - це шумно. Потопаюча людина кличе на допомогу, голосно кричить в той момент, коли виринає на пару секунд з води – картина, яку часто бачимо у фільмах. На жаль, це всього лише міф з кіно. В реальності – люди тонуть тихо, практично не видаючи звуків, оскільки важко подати який-небудь сигнал, коли ти задихаєшся.

4. Пістолет з глушником – безшумний. Це неправда. Власники зброї знають, що глушник лише придушує шум, але не усуває її повністю, як показують у фільмах.

5. Прикинься неосудним – і легко уникнеш кримінального покарання. Серійний вбивця прикидається психом – і його випустили на свободу під домашній догляд. Псевдо факт з кіно. По-перше, неосудність ще треба довести, а це складний і тривалий процес. По-друге, визнавши підозрюваного душевнохворим, його ніхто не відпустить на волю.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 міфів про пиво.