Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 міфів, в які ми сліпо віримо і впевнені, що це може статися в реальності.

1. Поліція відстежує дзвінки моментально. Потрібно змусити злочинця як можна довше говорити по телефону, і тоді поліцейські відстежать його місце розташування - дійсно факт, якщо мова йде про старому телефоні, працюючому з допомогою комутатора. На сучасних пристроях, особливо на мобільних телефонах, за короткий час з'ясувати, де знаходиться об'єкт - практично неможливо.

2. Запуск зупиненого серця дефібрилятором. Миттєве воскресіння з мертвих, з допомогою запуску серця дефібрилятором - звичайна ситуація, яку ми не раз спостерігали у фільмах. Але це всього лише міф з кіно. Насправді, реанімувати людини таким способом, якщо у нього вже зупинилося серце, неможливо.

Популярні новини зараз

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Показати ще

3. Утоплення - це шумно. Потопаюча людина кличе на допомогу, голосно кричить в той момент, коли виринає на пару секунд з води – картина, яку часто бачимо у фільмах. На жаль, це всього лише міф з кіно. В реальності – люди тонуть тихо, практично не видаючи звуків, оскільки важко подати який-небудь сигнал, коли ти задихаєшся.

4. Пістолет з глушником – безшумний. Це неправда. Власники зброї знають, що глушник лише придушує шум, але не усуває її повністю, як показують у фільмах.

5. Прикинься неосудним – і легко уникнеш кримінального покарання. Серійний вбивця прикидається психом – і його випустили на свободу під домашній догляд. Псевдо факт з кіно. По-перше, неосудність ще треба довести, а це складний і тривалий процес. По-друге, визнавши підозрюваного душевнохворим, його ніхто не відпустить на волю.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 міфів про пиво.