Портал "Знай.uа" зібрав 5 найбільш незвичайних видів спорту.

1. Сирні перегони. Офіційно ці традиційні англійські змагання називаються Куперхильдскими сирними гонками. У перший час своєрідним спортом захоплювалися мешканці села Броквос, а сьогодні його люблять по всій Великобританії.

2. Змагання зі спортивної сауни. Друга назва цього змагання – банний спорт. Головне завдання учасників полягає в тому, щоб якомога більше часу провести в сауні, нагрітій до межі. Для чоловіків температуру в парильні піднімають до 100-110 °C, для жінок вона трохи нижче – 90-100 °C. Кожні півхвилини на учасників виливають по 500 мл води.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Показати ще

3. Гонки на газонокосарках. Це різновид моторного виду спорту, в якому учасники переміщуються на садових тракторах-газонокосарках. З боку це виглядає кумедно, але змагання, тим не менш, дуже серйозне і популярне.

4. Перенесення дружин. Народна фінська забава колись переросла у національний вид спорту зі своїми правилами. На роль учасників запрошуються сімейні пари, яким необхідно подолати дистанцію на 253 метра.

5. Гонки з конем. Якщо бути точними, то це гонки наввипередки з конем, а зовсім не верхи на ній. Цей вид спорту популярний у Великобританії, а змагання по ньому проводяться регулярно з 1980 року. Довжина забігу і правда марафонська – 22 милі або 42 км.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи створили космічне яблуко.