5 несподіваних способів проапгрейдити свій iPhone

поділитись
Такого ви ще не бачили

iPhone б'є будь-які рекорди популярності. Тому навколо цього смартфона зросла гигантскя індустрія аксесуарів. Що тільки не пропонують нам підключити до свого девайсу. Корисні якості багатьох таких пристроїв знаходиться під великим питанням, зате виглядають всі ці дрібнички досить весело. Як повідомляє 24 канал, оглядачі спробували підібрати 5 найбільш незвичайних аксесуарів для iPhone.

Гарнітура у формі трубки займає перше місце. Практичної користі від використання такої гарнітури замість дротових або бездротових навушників немає, але якщо хочеться здивувати або розсмішити оточуючих – це непоганий спосіб.

Кишеньковий вентилятор корисний для тих, хто хоч раз влітку їздив у громадському транспорті. Крихітний гаджет поміщається в кишені або сумці, а працює від порту Lightning.

Якщо ви курець і користуєтеся iPhone, запальничку можна викинути і придбати чохол ZVE з прикурювачем. Компанія випускає кілька моделей аксесуара для різних версій iPhone, так що знайти потрібний буде просто. А ще можна замовити аксесуар з відкривачкою для пляшок.

Складно сказати, навіщо власникові iPhone прилад, який вимірює силу вітру. Ймовірно, це аксесуар для метеорологів-любителів або інших вузькоспеціалізованих фахівців. До телефону він підключається через роз'єм для навушників, а показує інформацію в спеціальній програмі, яка доступна в App Store.

Якщо у вас немає камери GoPro з набором кріплень, а знімати відео або фотографувати "від першої особи" дуже хочеться, можете придбати набір для установки iPhone на кепку.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про фантастичне майбутнє смартфонів

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
iPhone, смартфон, гаджет
iPhone здивував своїм падінням не тільки власника
0
0
17:47 16.07.2018
Блокнот позбудеться старих мінусів
0
0
17:41 16.07.2018
Одна помилка коштувала розробниками мільйони
0
0
17:29 16.07.2018
Facebook перетворюється на сайт для знайомств
0
0
16:58 16.07.2018