1. Виймайте навушники з роз'єму за штекер, а не за провід. Якщо вам необхідно від'єднати навушники від аудіопристрої, візьміться за штекер і вийміть його з гнізда. Якщо ви будете висмикувати навушники за провід, то цим зробите на нього зайвий тиск, що може призвести до його пошкодження.

2. Виймайте штекер з гнізда впевнено, але не різко. Виймаючи штекер з гнізда, впевнено візьміться за нього і вийміть. Не потрібно тягнути за кабель, інакше з часом сам коннектор пошкодиться.

3. Не кидайте навушники на підлозі. Цілком очевидно, що лежать на підлозі навушники можна випадково пошкодити, і ймовірність цього дуже висока. Завжди кладіть їх на стіл або прибирайте подалі в надійне місце, коли не користуєтеся ними.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..."
Показати ще

4. Не залишайте навушники у вухах. Якщо ви не використовуєте навушники, не залишайте їх у вухах. Якщо при спробі встати або переміститися ви випадково зачепитеся за що-небудь дротом, то можете пошкодити навушники. Уникайте контакту з водою. Як і будь-які інші електронні пристрої, навушники несумісні з водою. Якщо вони потрапили у воду, негайно вийміть їх з неї і пролийте медичним спиртом, після чого залиште сохнути на кілька годин. Цей крок дозволить вам врятувати навушники від більшості легких контактів з водою.

5. Якщо не користуєтеся навушниками, зберігайте їх кабель в змотаному стані. Це особливо важливо для портативних навушників без плетеними обмотки на кабелі. Якщо кабель заплутається або сильно перегнеться, то цілісність проводів всередині може порушитися. Не варто тримати навушники зім'ятими в кишені. Не дозволяйте навушникам бовтатися на дроті. Дозволяючи силі тяжіння впливати на навушники, ви піддаєте дроти і місця їх припою зайвому стресу. Слідкуйте за тим, щоб навушники не звисали на дроті зі столу або з вашої сумки.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, як насправді виглядають дублери зірок.