1. Не вибирайте кота просто по зовнішності. Так само, як і людей, кішок не слід судити тільки за їх зовнішній красі. Найбільш важливим аспектом в даному випадку є їх внутрішня краса.

2. Майже всі породи кішок між собою більш схожі як в плані темпераменту (не хочуть нічого робити), так і в плані форми тіла, у порівнянні з породами собак. Деякі з них трохи дружелюбніше, інші більше схильні до дещо специфічному поведінки (деякі дуже люблять воду, наприклад), але більшості людей добре підходять кішки будь-якої породи, або, звичайно, дворняги.

3. Уважно розгляньте довжину вовни вашої кішки. Короткий волосся (гладка глянсова шерсть) або середній волосся (не дуже пухнаста шерсть) є оптимальним варіантом для більшості людей. Довгошерсті кішки (наприклад, перські), мають довгу, струмує шерсть, а деякі взагалі її не мають (і є гіпоалергенними). Кішки з короткою шерстю зазвичай не мають проблем з її запутыванием, тому їх потрібно розчісувати щіткою лише раз у кілька днів. Це потрібно для того, щоб прибрати випали волоски і перевірити на наявність паразитів. Кішок з шерстю середньої довжини слід розчісувати дещо частіше. Кішки ж з довгою шерстю потребують чищення кожен день. Але в той же час кішці з короткою шерстю у холодні зимові дні буде менш комфортно, а безшерстих кішок і зовсім можуть померти від холоду.

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

4. Не заважайте тварині, якщо він або вона намагається подряпати або вкусити вас. Якщо у вас ніколи раніше не було кішки, то ви можете і не знати, як правильно з ними поводитися. Крім того, кожна кішка має індивідуальні симпатії і антипатії, коли справа доходить до дотику. Крім того, слід враховувати можливість того, що коти інколи бувають грайливі.

5. Попросіть потримати вподобану тварину. Якщо він/вона відмовляється, не змушуйте. Деякі кішки дуже ласкаві, але тільки з тими, хто їм подобається. Складіть руку в кулак і витягніть її в напрямку кота. Це людський спосіб імітування котячого привітання. Якщо кішка потреться головою про вашу руку, то це дружнє вітання. Якщо він/вона дивиться в бік або відступає, то, можливо, їй не подобається знайомитися з новими людьми. Це не привід не брати її. Кішка також може боятися людей. Якщо ви виберіть таку, вам потрібно буде допомогти їй звикнути до людей.


Раніше портал "Знай.uа" розповів про гороскопі тиранів.