Українських політиків змусили битися, але на екранах смартфонів

поділитись
Тепер кожен може відчути атмосферу ВР

На платформі Google Play, магазині додатків для Android-користувачів з'явилася мобільна гра "Українські політичні бої", присвячена бійкам політиків країни.

 

 

Як стверджує розробник гри, студія "RV Entertainment Center", "політичні бійки вже давно стали національної української забавою, і саме цьому присвячена мобільна гра".

 

 

У додатку доступні 10 ігрових персонажів, створених на основі реальних українських політиків (від Петра, віртуального прототипу Петра Порошенка, до Міхеїла, створеного на подобі Саакашвілі). Само собою, у кожного бійця є своя суперздатність - Петро кидається цукерками, Олег б'ється вилами, а Юрій кидає нафтову вишку. Музичний супровід відповідний: реальні коментарі політиків звучать під час бійок.

 

Розробники заявляють, що в гру додано різні ігрові локації, проходження ігровий кампанії і режим швидкого бою, а також рекордна таблиця, щоб порівняти результати з іншими гравцями.

 

Жартівливу концепцію гри розробники пояснює на екрані в кінцівці гри: "Ми щиро сподіваємося, що "політична еліта" України присвятить свою енергію і завзяття боротьби не з суперниками, а з корупцією, бідністю і тими численними економічними та ментальними проблемами, які все ще виснажують нашу країну ".

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що європейський суд заборонив службову стеження.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
Google, Apple, Android
Вибір редакції, Суспільство
23.04.2018
Зовсім скоро з'явиться можливість відправитися на Місяць
0
0
14:20 23.04.2018
Компанія не очікувала такого напливу покупців
0
0
13:25 23.04.2018
Популярний сервіс дав збій
0
0
12:42 23.04.2018
Новий смартфон отримає зручним управлінням
0
0
12:32 23.04.2018