Обрання на посаду президента Дональда Трампа спровокувало епідемію паніки в США. Але страх обивателів давно став цінним ресурсом. У лічені місяці прибутку компаній, що займаються будівництвом бункерів, зросли у 6-8 разів. Як повідомляє Business Insider, американці купують бункери в надії врятуватися від природних і техногенних катастроф. Заяви нового президента на кліматичні та військові теми тільки підігрівають побоювання громадян.

За даними техаської компанії Rising S Company, після обрання Трампа президентом США продажі підземних сховищ зросли на 500%-700%. Страхи через наближення кінця світу принесли компанії виторг — тільки в 2016 році вона заробила від $9 до $14 млн.

Інші виробники бункерів також звітують про зростання виручки. "Попит росте всюди. Ми отримуємо сотні дзвінків", — розповів президент каліфорнійської компанії Atlas Survival Shelters Рон Хаббард. Atlas Survival Shelters планує продати в цьому році 1000 сховищ за середньою ціною $25 000.

Ще одна каліфорнійська компанія — Vivos — будує житлові комплекси зі сховищ. "Квартири" в "апокаліптичних кондомініумах" продаються швидко. В Індіані Vivos вже розпродала майже всі приміщення в житловому комплексі, розрахованому на 80 чоловік

Популярні новини зараз

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Українці розчавили технології Росії супер-всюдиходом: "Це не Sherp, це дещо крутіше"

Вдова Кернеса Оксана Гайсинська купила популярний телеканал

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Велика частина сховищ сплановані по універсальним проектам. У них можна сховатися і від війни, і від потопів. Такий бункер можна розмістити у дворі свого будинку або купити на окремій території. Окремо слід сказати про моду на бункери в Новій Зеландії. Лише в перший тиждень після виборів, у міграційній службі Нової Зеландії зареєструвалося 13,4 тисяч американців, що в 17 разів перевищує звичайні показники для цієї країни.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про наслідки урагану "Харві"