Пральну машину, якою зможуть самостійно користуватися люди з проблемами зору, придумав 14-річний американський програміст-самоук Джек Дюплессіс з міста Луїсвілль (штат Кентуккі).

Хлопець удосконалив звичайний аппарат, створивши до нього модуль Talking Laundry. Пристрій за допомогою голосового синтезатора озвучує налаштування обраних режимів у пральній машині, передає Insider Louisville.

До розробки подібного "помічника" підлітка спонукало занепокоєння з того приводу, що майже вся сучасна побутова техніка не враховує потреби незрячих.

Модуль Talking Laundry Джек відправив на тестування в Кентуккську школу для сліпих. Після отриманих відгуків він доопрацював його. Наприклад, його попросили додати в модуль функцію озвучування часу, що залишився до кінця циклу прання.

За словами директора з досліджень технологічних продуктів з Американської друкарні для сліпих Ларрі Скутчана, створений Доплессісом пристрій здатний допомогти дуже багатьом людям. Він похвалив хлопця за винахідливість.

Популярні новини зараз

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Оскар Уідегрен з проблемами зору створив апарат, що допоможе сліпим людям займатися спортом і бігати без сторонньої допомоги.