Пральну машину, якою зможуть самостійно користуватися люди з проблемами зору, придумав 14-річний американський програміст-самоук Джек Дюплессіс з міста Луїсвілль (штат Кентуккі).

Хлопець удосконалив звичайний аппарат, створивши до нього модуль Talking Laundry. Пристрій за допомогою голосового синтезатора озвучує налаштування обраних режимів у пральній машині, передає Insider Louisville.

До розробки подібного "помічника" підлітка спонукало занепокоєння з того приводу, що майже вся сучасна побутова техніка не враховує потреби незрячих.

Модуль Talking Laundry Джек відправив на тестування в Кентуккську школу для сліпих. Після отриманих відгуків він доопрацював його. Наприклад, його попросили додати в модуль функцію озвучування часу, що залишився до кінця циклу прання.

За словами директора з досліджень технологічних продуктів з Американської друкарні для сліпих Ларрі Скутчана, створений Доплессісом пристрій здатний допомогти дуже багатьом людям. Він похвалив хлопця за винахідливість.

Популярні новини зараз
Звички доведеться міняти: Нацбанк оголосив про великі зміни Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла Заженуть у борги, а ви й знати не будете: клієнти Ощадбанку скаржаться на списання коштів У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Оскар Уідегрен з проблемами зору створив апарат, що допоможе сліпим людям займатися спортом і бігати без сторонньої допомоги.