В даний час Google тестує виправлення програмного забезпечення, яке повністю відновить функціональність швидкого заряджання своїх смартфонів 2016 Pixel після того, як користувачі повідомили про більш низьку швидкість зарядки після недавнього оновлення до Android 9 Pie.

Деякі сторонні зарядні роз'єми більше не заряджають Pixel XL так само, як і до випуску Pie; Google повідомляє, що його власне зарядний пристрій повинні як і раніше забезпечувати швидку зарядку в звичайному режимі, проте таке зарядний пристрій залишився далеко не у кожного власника Pixel. Припускаючи, що оновлення перевірено і успішно протестовано, воно буде доступно "в найближчі тижні".

"Ми знаємо про проблеми, коли зарядні пристрої USB-C, перестали заряджати смартфони після оновлення до Android 9 Pie", - сказав представник Google. “Потужний зарядний пристрій 18 Вт, що входить в комплект поставки, є зарядним пристроєм PD, продовжує заряджати смартфон без проблем. Ми перевіряємо виправлення для зарядних пристроїв USB-C, відмінних від PD, і викладемо його в найближчі тижні".

Популярні новини зараз

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Дотримання норм або порушення прав? Мережа кінотеатрів змусила українців приходити з ПЛР-тестами

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

Показати ще

Більшість повідомлень про цієї проблеми відносяться до Pixel XL, але, схоже, Google усвідомлює, що помилка також впливає і на інші моделі Pixel в деяких випадках. Після численних скарг компанія визнала наявність проблеми, через що деякі користувачі не можуть зарядити смартфон.

Нагадаємо, що аналітична компанія Blannco, яка спеціалізується на ремонті смартфонів, опублікувала звіт з ремонту та безпеки мобільних пристроїв і визначила найбільш ненадійні смартфони на Android і iOS. Дане дослідження опублікувала GSMArena.

Як повідомляв раніше Знай.uа, синій світло від наших смартфонів, ноутбуків і інших цифрових екранів може бути набагато більш небезпечним, ніж вважалося раніше.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Xiaomi зазвичай не затягує вихід новинок, які вже були "розрекламовані" в мережі, хоч і часто ще до моменту їх виходу стають відомі їх характеристики.