У мережі з'явилися чергові відео з майбутнім смартфоном від Google - Pixel 3 і Pixel 3 XL. Ми практично все про нього знаємо завдяки витокам, але тепер у смартфона з'явилася величезна проблема.

Відео з новим смартфоном:

Джерело знову показує практичне відео прототипу Pixel 3XL, випадково втраченого Google і відправленого на YouTube. Відео привернуло глобальне увагу після того, як в ньому запрацювало відоме програмне забезпечення Antutu, яке засвідчило величезний недолік смартфона - рекордно маленький акумулятор.

Antutu визначає батарею Pixel 3XL обсягом 3,430 маг. Це не просто менше, ніж акумулятор 6-дюймовому Pixel 2XL (3,520 маг), він також менше, ніж акумулятор в оригінальному 5,5-дюймовому пікселі XL (3,450 мА). Для такого величезного екрану (6.7 дюйма), це катастрофічно мало. Навіть для XL це дуже невеликий обсяг, а враховуючи потужність майбутнього флагмана, варто відразу після покупки запасатися зовнішнім акумулятором.

Популярні новини зараз

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Штани Порошенка стали хітом у мережі, українці не змовчали: "Зажувало?"

Показати ще

Дисплеї - найголодніша частина смартфона, а великі дисплеї споживають більше енергії.

Так, Android P має "автоматичне навчання", оптимізація батареї і чіпсети стають все більш ефективними, але програми та ігри також стають все більш вимогливими. Саме тому Samsung помістив велику батарею в 4000 маг в Galaxy Note 9.

Нагадаємо, що в липні компанія Microsoft представила додаток під назвою Your Phone, яке дозволяє "на льоту" пересилати фото зі смартфона на ПК з Windows 10, а також відправляти з комп'ютера веб-сторінки на мобільний пристрій.

Як повідомляв раніше Знай.uа, тепер, коли Samsung анонсувала Galaxy Note 9, ми дійсно очікуємо інших лідерів на ринку: Google і Apple. Pixel 3 і 3 XL будуть протистояти новим iPhone X, iPhone X Plus та 6.1-дюймовим РК-дисплеєм iPhone.

Також Знай.uа писав про те, що деякі люди турбуються про те, що хакери можуть проникнути в їх розумні колонки і шпигувати за ними. Команда з Китаю створила шпигуна Echo, видаливши чіп флеш-пам'яті пристрою, змінивши його прошивку, щоб отримати доступ до кореня.