Технології Huawei і ZTE будуть заборонені до використання урядом США та державними підрядниками. Сьогоднішній заборона був підписаний Трампом як компонент набагато більш великого Закону про авторизації оборони.

Зрештою, Конгрес прийняв рішення про заходи, які по суті будуть забороняти уряду США або будь-кому, хто хоче працювати з урядом США з використанням компонентів від Huawei, ZTE або ряду інших китайських компаній зв'язку. Заборона вступає в силу протягом наступних двох років.

Заборона охоплює використання компонентів або послуг Huawei і ZTE, які є "важливими" або "критичними" для системи, в якій вони використовуються. Деякі компоненти цих компаній як і раніше можна до тих пір, поки вони не можуть використовуватися для маршрутизації або переглядати дані. Законопроект також доручає кільком урядовим установам, в тому числі Федеральної комісії зі зв'язку, визначити пріоритетність фінансування для надання допомоги підприємствам, які повинні будуть змінити свою технологію в результаті заборони.

У заяві по електронній пошті Huawei назвав заборону "випадковим доповненням" до законопроекту про оборону, який був "неефективним, помилковим і неконституційним". Huawei заявила, що заборона збільшить витрати для споживачів і підприємств.

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Huawei і ZTE вже давно знаходяться під наглядом американських законодавців та політиків. Обидві компанії були названі загрозою національній безпеці в Доповіді 2012 року, в той час як керівники силових відомств США рекомендували не використовувати продукти обох компаній.

Нагадаємо, що в липні компанія Microsoft представила додаток під назвою Your Phone, яке дозволяє "на льоту" пересилати фото зі смартфона на ПК з Windows 10, а також відправляти з комп'ютера веб-сторінки на мобільний пристрій.

Як повідомляв раніше Знай.uа, тепер, коли Samsung анонсувала Galaxy Note 9, ми дійсно очікуємо інших лідерів на ринку: Google і Apple. Pixel 3 і 3 XL будуть протистояти новим iPhone X, iPhone X Plus та 6.1-дюймовим РК-дисплеєм iPhone.

Також Знай.uа писав про те, що деякі люди турбуються про те, що хакери можуть проникнути в їх розумні колонки і шпигувати за ними. Команда з Китаю створила шпигуна Echo, видаливши чіп флеш-пам'яті пристрою, змінивши його прошивку, щоб отримати доступ до кореня.