Розробники мобільних додатків має два варіанти для розміщення своїх даних на пристрої: внутрішнє сховище, де вони ізольовані програмної областю операційної системи і зовнішнім сховищем, де дані можуть переміщатися між додатками, однак менш захищені.

Вирішенням цього питання зайнялися дослідники безпеки Check Point, які представить свої результати на конференції з безпеки DefCon Sunday. Роблячи необережні речі у зовнішньому сховищі, додаток може піддавати Android-телефон безлічі потенційних атак, включаючи таємну встановлення шкідливих програм, блокування стандартних додатків і навіть потенційне отримання контролю над камерою або мікрофоном смартфона.

“Це поверхня атаки, яка досі не була добре документована або адресована. Розробники всюди повинні бути більш обережними в тому, як вони використовують зовнішнє сховище", - говорить керівник контрольно-пропускного пункту Check Point Орлі Ган.

Популярні новини зараз

Колишня Остапчука Олена Войченко показала, як живе з дітьми зараз: таке свято у них щодня?

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Це частий випадок витоку інформації. Наприклад, якщо ви хочете відправити комусь фотографію, ваш додаток-камера збереже його на зовнішнє сховище, щоб ваш додаток для обміну повідомленнями могло його захопити.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Samsung сильно здивувала скептиків, представивши публіці смартфон під назвою Galaxy Note 9, який отримав новітнє технічне оснащення, а також цілих 512 ГБ постійної флеш-пам'яті.

Як повідомляв раніше Знай.uа, компанія Samsung разом з Galaxy Note 9 представила нові розумні годинник Galaxy Watch. Буде 2 моделі: одна на 42мм, а інша на 46 мм. вони Виконані у класичному дизайні.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Xiaomi показала новий варіант смартфона Mi MIX 2S Emerald Green. Вже 14 серпня його можна буде купити в Китаї. Для розробки нового варіанту Mi MIX 2S Emerald Green, Xiaomi співпрацював з дослідницьким інститутом Dunhuang.