Служба потокової передачі ігор Steam Link від Valve не з'явиться на iOS, незважаючи на успішний запуск бета-версії Android на початку цього місяця. Згідно з офіційною облікового запису Twitter в базі даних Steam, Apple відхилила додаток Steam Link з-за очевидних “бізнес-конфліктів з керівними принципами програми".

Steam Link був вперше анонсований для мобільних пристроїв ще в березні, і додаток функціонує як віддалений робочий стіл, тому користувачі можуть отримати доступ до своєї бібліотеці ігор для ПК Steam з мобільного пристрою і транслювати їх безпосередньо для гри на сенсорному екрані або для використання з контролером Bluetooth.

На даний момент не зовсім ясно, що малося на увазі під "бізнес-конфлікт", і чи має він якесь відношення до дещо спірною 30-процентної комісії App Store від Apple за всі покупки в додатках. Можливо, це пов'язано з тим, що Steam Link дозволяє клієнту iOS отримати доступ до іншого магазину додатків, а саме Steam, в жорстко контрольованої екосистемі Apple. Швидше за все Apple просто не хоче впроваджувати в смартфони ще одну екосистему Valve.

Популярні новини зараз
В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія LG презентувала в Лос-Анджелесі перший у світі гнучкий 2-метровий OLED-дисплей. Демонстрація новинки відбулася в рамках конференції, заявляє 9to5Google.

Відомо, що панель отримала дозвіл Ultra HD (UHD) 3840 × 2160 з прозорістю 40 відсотків. Головним нововведенням є гнучкість конструкції - вона може бути згорнута до "трубки" товщиною 88 мм

Пристрій розрахований як для застосування в зовнішній рекламі, так і в будинках, де воно може зливатися з навколишнім середовищем.

Однак поява панелі на ринку поки не очікується. Також не озвучуються і приблизні терміни. Швидше за все, технологія буде продаватися конкурентам, і вже тоді вони з'являться на ринку для простый покупців.