FCC (Федеральна комісія по зв'язку) підтвердила, що незабаром на ринок вийде iPhone X в кольорі Blush Gold. Зараз його активно готують до релізу, пише інтернет-видання 24tv.ua.

У мережу потрапили фотографії iPhone X в новому золотому кольорі. Він виглядає точно так само, як описувалося раніше в ряді джерел. Більшість фотографій датується вереснем або жовтнем 2017 року. А номер моделі – A1903. Поточні версії iPhone X позначені моделями A1865, A1901 і A1902.

Швидше за все, чутки про новий флагман підтвердилися. Залишилося тільки дочекатися офіційної дати релізу iPhone X в кольорі Blush Gold.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", IT-гігант почав кампанію по інформуванню користувачів про швидке припинення підтримки 32-бітних версій програм. Однак точні терміни компанія не уточнює.

Представники Apple підкреслили, що згідно з сучасними вимогами, всі комп'ютери Mac оснащені 64-бітними процесорами. Що стосується macOS, то вона оптимізована для роботи з 64-бітними додатками.

Повідомлення почали з'являтися з сьогоднішнього дня. Стосуються вони, в основному, розробників ПО. Очікується, що після переходу на 64-бітове ПО застарілі програми перестануть працювати.

Нагадаємо, доитайская компанія Huawei стала власником патенту на дизайн Smartwatch. Нові "розумні" годинник фірми вийдуть вже в цьому році.

Новинка Huawei нагадає власних попередників, з'явиться тільки різниця в збільшеному екрані. Передбачається, що мова йде про повністю плоский аксесуар за типом Apple Watch, однак під самим екраном буде знаходитися кнопка живлення. Ремінь смарт-годинника володіє декількома сенсорами, необхідними для зміни показників власника пристрою.

Кінцевий концепт від Huawei не має дактилоскопічного сенсора, так як інженери китайської компанії вирішили не використовувати його у зв'язку з моментами безпеки. Нові смарт-годинник з'являться восени, новинка може стати гідним конкурентом Apple Watch.

Зазначимо, Samsung Electronics відмовилася знижувати ціну на OLED-матриці для iPhone X наступного покоління, незважаючи на готовність Apple знайти іншого постачальника.