Насправді Apple не досягла ринкової вартості у трильйон доларів. Додаток компанії видав помилкову інформацію через змінену кількість акцій.

У четвер, 2 серпня, великі і спеціалізовані засоби масової інформації написали, що ринкова вартість Apple досягла трильйона доларів. Журналісти посилалися на стандартний додаток Apple Stocks, який показав таку цифру. Однак дані виявилися помилковими.

Проблема виникла через те, що кількість вільних акцій Apple зменшилась, так як компанія викупила частину власних цінних паперів. Тепер щоб досягти капіталізації в трильйон доларів, Apple необхідно досягти позначки в 207.05 доларів за акцію замість 203.45 доларів.

Судячи з усього, додаток Stocks, який отримує дані від Yahoo Finance, не перерахував капіталізацію згідно коригування і видав неправильну інформацію. Капіталізація Apple на момент написання матеріалу становить близько 950 мільярдів доларів.

Популярні новини зараз

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

"Опудало з рожевими нігтями": Меган Фокс стала посміховиськом через незвичайну зовнішність свого хлопця

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

Раніше повідомлялося, що Apple знову загрузла в судових розглядах. Компанія WiLAN, яка протягом тривалого часу вирішує спір з Apple, досягла певного успіху. Раніше з п'яти позовів, поданих проти Apple, один був визнаний недійсним, а ще в двох інших були визнані недійсними патенти, в порушенні яких позивач звинувачував Apple. Але компанія не здається і вже досягла перших успіхів.

Однак нещодавно на сайті компанії WiLAN був опублікований прес-реліз, в якому сказано: "У судовому рішенні, винесеному 1 серпня 2018 року в окружному суді Сполучених Штатів по Південному округу штату Каліфорнія, журі присудило WiLAN отримання 145,1 млн доларів за збиток, нанесений компанією Apple порушенням патентів США №8457145 і №8537757, що належать WiLAN".

Нагадаємо, Apple поховає iTunes, залишивши партнерів біля розбитого корита.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що популярний месенджер раптово став платним.

Також "Знай.uа" писав, що Маск повідомив про найбільший провал Tesla.