Користувачі Мережі можуть розглянути в Інтернеті знімок прототипу iPhone 2G у чорному кольорі. Нагадаємо, що перша модель смартфона від Apple вийшла у світ ще 11 років тому.

Американська фірма Apple презентувала iPhone 2G у 2007 році, апарат запам'ятався сріблястою задньою панеллю і мініатюрної пластиковою вставкою внизу. Зараз стало відомо, що перший смартфон від "яблучного" технологічного гіганта міг бути чорним з сріблястою рамкою. Не виключається, що інженери компанії не влаштували його технічні параметри і виробництво згорнули. Є інформація про існуючих спеціальних програмах для перевірки працездатності iPhone 2G але механізм їх роботи в Apple не уточнили.

Нагадаємо, що раніше Apple заявила, що більше не має наміру продавати смарт-годинник. Зараз компанія продає ці пристрої тільки в магазині Токіо, колишніх точках в Парижі і Лондоні. У зв'язку з цим в маркеті японської столиці можна придбати годинник з хорошою знижкою.

Популярні новини зараз

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Dzidzio вперше прокоментував своє розлучення і розподіл майна: "Я це доведу"

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple на один день змінила свій логотип. Іноді компанія Apple модернізує свій логотип по всьому світу. Таким чином вона висловлює свою підтримку організаторам тієї чи іншої події. Найближчий захід, заради якого Apple зробить апгрейд "яблука", пройде в цю неділю, 22 квітня.

22 квітня по всьому світу відзначають День Землі. Більшість роздрібних магазинів Apple вже змінили свій логотип: до традиційного "яблуку" додався зелений листочок, який символізує турботу корпорації про довкілля. Також працівники Apple Store переодягнуть свої традиційні сині футболки на тематичні зелені.

Крім того, корпорація представить нового робота Daisy, презентація якого приурочена до свята. Робот вміє розбирати iPhone на частини, займається переробкою і складанням. На початку квітня всі структури Apple повністю перейшли на відновлювану енергію.

Представники компанії повідомили, що в 2018 році показник використання "зеленої" енергії Apple досяг 100 %.