Нова функція iOS 11 з'явилася в останній бета-версії програмного забезпечення.

Вона корисна для мандрівників і тих, хто знаходиться серед безлічі спільних точок доступу Wi-Fi. Це зміна, яке не було опубліковано Apple, але помітило бета-користувачі, автоматично відключає автоматичне з'єднання для мереж Wi-Fi з поганою захистом. Сама кнопка автоматичного з'єднання була вперше додана в більш ранню версію бета-версії iOS 11.

Тепер, коли користувач хоче підключитися в громадському місці до інтернету з безліччю точок, програмне забезпечення автоматично проігнорує найбільш небезпечні точки.

Компанія запозичила функцію у Android, в якій протягом багатьох років була версія цієї функції в тій або іншій формі.

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Подорожчання та дефіцит палива: Мінекономіки пояснили, чого чекати. Повернутий акциз все змінив Безштанна алкогвардія: у мережі показали, які "воїни" їдуть в Україну гинути за путіна Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Але незалежно від походження цієї функції, вона безумовно буде корисна для уникнення підключення до підозрілий публічному Wi-Fi.

Раніше портал "Знай.иа" повідомило, що apple випадково допомогла хакерам.