Відомо, що в минулому році, після презентації iOS 11, iPhone 5 не отримав свіже оновлення системи. Експерти стверджують, що це сталося через те, що смартфон має дуже мало ресурсів, щоб працювати під керуванням цієї операційної системи. Однак у мережі з'явилися чутки, що iPhone 5s може отримати оновлення до iOS 12.

Вивчаючи вихідний код набору інструментів WebKit, який використовується при розробці Safari і багатьох інших браузерів, експерти виявили там згадка про те, що в січні цього року iOS 12 тестувалася на iPhone 5s. Цілком можливо, що це натяк на те, що перший смартфон Apple, оснащений 64-бітним чіпом, все ж можна буде оновити до самої свіжої версії мобільної ОС у цьому році.

Варто зауважити, що тестування ще не гарантує того, що воно було вдалим. Тому є ймовірність, що в 2018 році iPhone 5s все ж залишиться без великих програмних оновлень. Смартфон давно вважається "морально застарілими" на тлі сучасних флагманів.

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Архівні фото Хрещатика розлетілися мережею: як виглядала головна вулиця Києва 100 років тому

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що офіційних заяв від компанії про відключення сервісу Google Play Music поки що не надходило. Однак фанати сервісу вже давно чують на просторах інтернету інформацію про його швидке закриття. На зміну йому має прийти більш вдосконалений музичний сервіс.

YouTube Remix активно готується до свого релізу. Він відбудеться вже в цьому році. Сервіс буде працювати по підписці на нього і стане майбутньої стриминговой музичної майданчиком. У зв'язку з цим, за чутками, буде повністю відключена існуюча зараз музична служба Google Play Music.

Remix по своїй системі нагадує Spotify. Він пропонує користувачам слухати треки з пошуку. Деякі функції, наприклад перегляд кліпів, будуть перейняті у YouTube.

Новинка все ж збереже кілька функцій звичного і улюбленого багатьма музичного сервісу Google Play Music. Це буде система рекомендацій, "розумний" плейлист, збірки пісень в залежності від часу доби і деякі інші можливості.