Корпорація Apple видалила з App Store додаток Onavo. Воно належить Facebook. Про це повідомляє Financial Times.

Програма Onavo збирала інформацію про інших додатках, які були встановлені на електронному пристрої свого користувача. Таким чином Facebook відстежував які ще програми користуються популярністю серед користувачів Onavo.

Додаток використовувався для захисту трафіку за допомогою підключення до VPN-мережі. Компанія Facebook визнала, що збирає інформацію і пояснювала такі дії бажанням поліпшити власні продукти.

Додаток Onavo служив у якості запуску ізраїльської аналітики, орієнтованої на те, щоб допомогти користувачам контролювати їх використання даних, була придбана Facebook в 2013 році. Потім її постачальник VPN став інструментом збору даних для Facebook, щоб відслідковувати поведінку користувачів смартфонів поза його основних додатків, допомагаючи інформувати Facebook в реальному часі.

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Apple не насильно видалила додаток, але, схоже, чинила тиск на Facebook. Відповідно до джерел, Apple повідомила Facebook заздалегідь про те, що Onavo Protect порушила нові правила конфіденційності, введені ще в червні, які обмежують здатність розробників створювати бази даних з користувацької інформації та продавати її третім особам.

Onavo Protect також імовірно порушила частину угоди про розробку iOS, яке регулює використання виробниками додатків даних поза основної функції програмного забезпечення.

Нагадаємо, Apple попросить грошей за те, що раніше було безкоштовним. Компанія захотіла ще більше грошей.

Як повідомляв "Знай. ua", Apple випустила публічну версію iOS 12: як встановити на iPhone. Тепер кожен бажаючий може встановити нову операційну.

Також "Знай. ua" писав, що не сховатися: Google збирає на вас досьє, хочете ви того чи ні. Дослідники довели, що Google непомітно збирає ваші дані.