Apple закликала знімати одностатеві шлюби за допомогою iPhone X

поділитись
Apple зважилася на сміливий крок

Корпорація Apple випустила ряд рекламних відеороликів, в яких укладено заклик до зйомок одностатевих шлюбних союзів на продукцію "яблучного" бренду. Користувачів закликають до зйомок одностатевих весіль з використанням смартфона iPhone X.

 

На відеохостингу YouTube офіційні представники Apple розмістили кілька відеороликів, на яких містився заклик до використання фірмових смартфонів компанії для фіксації найважливіших моментів в житті користувачів. Однак багато фанатів були дещо збентежені тим, що в якості прикладів знаменних подій, які потрібно знімати на відео для збереження спогадів, були показані лише зразки одностатевих союзів.

 

 

На одному з відеороликів був показаний перший весільний танець двох закоханих чоловіків, а на іншому — танець жінок-наречених. Більшість шанувальників Apple виступило з критикою щодо завантажених рекламних роликів, так як оприлюднені відео були сприйняті громадськістю, як реклама гей-відносин.

 

Раніше повідомлялось, что під час Міжнародного економічного саміту співзасновник компанії Apple Стів Возняк розповів, як у нього вкрали біткойни. Сталося це минулого місяця, коли знаменитий винахідник захотів позбутися від всієї наявної кріптовалюти. Своє рішення Возняк пояснив тим, що він втомився постійно стежити за коливаннями курсу.

 

 

За словами співзасновника Apple, він придбав біткойни по 700 доларів за штуку заради експерименту, а не інвестицій.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що iPhone X для американської компанії Apple далеко не межа, адже в 2018 році вона презентує одразу три нові моделі iPhone. Зазначимо, що кожна з них отримає функцію розпізнавання осіб і безрамковий дисплей.

 

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
Apple, appstore, iTunes
Гра виявилася дуже яскравою
0
0
16:29 19.06.2018
Компанія виявилося гнилою зсередини
0
0
15:43 19.06.2018
Маск не очікував такої підлості від працівників
0
0
15:27 19.06.2018
Смартфон ще навіть не анонсували
0
0
15:19 19.06.2018
Про дешевий iPhone доведеться забути
0
0
14:57 19.06.2018