Apple винайшла спосіб таємно зателефонувати в службу екстреної допомоги, використовуючи відбиток пальця.

Apple придумала більш обережний спосіб виклику служб екстреної допомоги одним натисканням, щоб допомогти користувачам ухилитися від потенційних зловмисників.У патенті, наданому у вівторок, зображена технологія, при якій палець торкався екрану iPhone, щоб зробити виклик на 911.

Телефон може реагувати на певну послідовність пальців, рівень сили натискання, жест (довге натиснення або прокручування). Коли активується «команда паніки», телефон буде надавати місцезнаходження користувача екстреним службам. Згідно з патентом, система також може використовуватися для активації інших видів мобільних команд.

Також в патенті повідомляється, що користувачі зможуть використовувати незвичайні комбінації клавіш, такі як "pinky-ring-pinky", об викликають поліцію.

Популярні новини зараз
Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

На жаль, ця технологія поки що недоступна.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що google услилила захист для своїх користувачів.