Samsung Electronics повернеться до виробництва чіпів Apple лінійки iPhone в наступному році.

До цього компанія Taiwan Semiconductor Manufacturing Company працювала над виробництвом чіпа Apple A10 iPhone 7, а також чіпа A11 на майбутній iPhone 8. Згідно з джерелами, Samsung вдалося закрити угоду з придбання обладнання, призначеного для виготовлення мікросхем iPhone-пристроїв.

У 2015 році Apple використовувала чіп A9 від TSMC і Samsung для iPhone 6 і iPhone 6s Plus. В даний час Samsung, готує тести для власних чіп-процесорів, а потім планує погодити створення чіпів для Apple, які будуть називатися A12.

Будучи єдиним постачальником OLED для iPhone 2017 року, Samsung Display виготовила для Apple 92 мільйони OLED-дисплеїв для майбутнього iPhone 8.

Популярні новини зараз
У Дагестані протести набирають обертів, жінки відбили першого затриманого призовника, лунають постріли Натискання ядерної кнопки путіним та реакція заходу: експерт розповів, чого можна чекати Катя Нікітіна проміняла "Жіночий квартал" на бутси з гетрами і вирушила підкорювати український футбол: "Підписала контракт" Путін повторює останні дні Гітлера: "Робить те, що робили нацисти"
Показати ще

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що в мережу злили дизайн iPhone 8.