Суддя США в понеділок наказав Apple Inc виплатити 506 мільйонів доларів США за порушення патенту, що належить патентному ліцензуванню Університету штату Вісконсін-Медісон.

Окружний суддя США Вільям Конлі в Медісоні додав 272 млн доларів США до штрафу присяжним у розмірі 234 млн доларів. У жовтні 2015 року Фонд досліджень випускників Вісконсіна виграв у Apple. WARF понесла додаткові збитки, оскільки Apple продовжує порушувати патент, що відноситься до комп'ютерного процесора до закінчення строку його дії в грудні 2016 року.

WARF подала в суд на Apple в 2014 році, стверджуючи, що процесори, виявлені в деяких версіях iPhone, порушують патент, що описує "схему прогнозування", яка покращує продуктивність процесора, пророкуючи, які інструкції користувач подасть системі. Професор комп'ютерних наук Університету Вісконсіна Гуриндар Сохи і три його учня отримали патент в 1998 році.

Раніше портал "Знай.uа" повідомила, що Google відстежує лиха.

Популярні новини зараз
У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році
Показати ще