Головною "фішкою" нового iPhone X стала унікальна камера.

Аналітик компанії KGI Securities Мін-Чі Куо заявив, що судячи з можливостей компаній на ринку телефонів, конкуренти Apple не зможуть відтворити технологію, використану при створенні камери TrueDepth як мінімум ще два роки.

Крім камери, Мін-Чі прогнозує величезний успіх яблучної компанії на ринку телефонів в 2018-2019 роках. Судячи за прогнозами Apple, до кінця 2017 року корпорація продасть близько 35 млн iPhone X, незважаючи на труднощі, які виникли на початку продажів.

Очевидно, компанія обійде своїх головних конкурентів, таких як Samsung і інших китайських гігантів.

Популярні новини зараз
Гроші на зимову комуналку: українцям приготували нові виплати – хто отримає Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило Українці отримуватимуть соцвиплати за новими правилами: що зміниться Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що маленький робот перевершив хірургів.