Судячи з нової патентної заявки, наступною інновацією Apple може стати складаний iPhone із гнучким екраном, який розкривається як книга.

Цей сміливий крок здатний вбити відразу двох зайців - не відмовляти собі в задоволенні користуватися великим екраном і не переживати, що такий значний телефон не влізе в кишеню брюк або сумочку. Його можна буде згорнути аркуш паперу і розгорнути, коли треба буде зробити дзвінок або перевірити пошту. Причому це можна повторити безмежну кількість разів.

У патентній заявці сказано, що ця технологія може бути використана у відношенні будь-якого електронного пристрою, що володіє дисплеєм, такого як "портативний комп'ютер, планшетний комп'ютер, стільниковий телефон, наручний годинник або інший електронний прилад (в тому числі, портативний пристрій, кишеньковий пристрій тощо)".

Якщо Apple наважиться застосувати цей патент для створення складного iPhone, не виключено, що ту ж технологію компанія використовує і для іншої продукції, наприклад, комп'ютерів Mac або розумних годин Apple Watch. Однак варто врахувати, що патент може ніколи не вийти у світ.

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Також раніше повідомлялося, що американський винахідник і засновник компаній Tesla і Space X Ілон Маск в черговий раз нагадав про зростаючу загрозу, яку можуть представляти людству роботи і штучний інтелект.

Так у своєму Twitter Маск відреагував на ролик компанії Boston Dynamics, яка нещодавно похвалилася досягненнями свого робота з ім'ям Atlas. Робот здатний не тільки балансувати на одній нозі, а і встрибувати на платформи різної висоти, і навіть робити сальто назад.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що археологи виявили загублене місто.