CD Projekt Red привезла на E3 2018 майже годинну демонстрацію своєї гри Cyberpunk 2077. І всі присутні на показі могли переконатися, що при створенні персонажа він з'являється на екрані повністю оголеним. Голі тіла будуть зустрічатися і далі. На публічному показі "спірні" місця були прикриті пікселями, але до релізу гра позбавиться від усіх проявів цензури.

Директор гри Адам Бадовський пояснив, чому розробники вирішили вдатися до такої відвертості. І пояснення базується на самій суті жанру і однієї з основних тем кіберпанку — трансгуманизме. Протягом гри користувачі будуть стикатися з перетвореннями тел своїх героїв та інших персонажів. Зокрема, в одній з місій нам належить розслідувати викрадення жінки і з'ясувати, що інтерес представляла не вона сама, а лише деякі з її "запчастин".

Це одна з ключових тем в киберпанке. Перші сцени в оригінальному аніме Ghost In The Shell показують точно такий же аспект. Адже що може бути сакрального у світі, де ви можете змінити себе до таких меж, що станете іншою людиною?

Нагадаємо, що нові смартфони від Apple планує здешевити нові моделі iPhone за рахунок LCD-екранів.

Запланований раніше перехід на екрани OLED відкладався із-за низького попиту на дорогі моделі. Тому корпорація Apple розробила для нових моделей iPhone більш дешеві LCD-екрани. Таким чином керівництво компанії планують збільшити низький попит на iPhone X з-за його високої ціни.

Про це повідомили джерела The Wall Street Journal. Співрозмовники, близькі до поставок Apple, повідомили, що планується, що моделі смартфонів з більш бюджетними LCD-екранами становитимуть більшість у продажах лінійки iPhone, які будуть випущені восени 2018 року, такі екрани мають намір використовувати і в наступному році.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Apple планує вдосконалити ряд своїх відомих моделей, змінивши роз'єм для зарядки і передачі даних в смартфонах iPhone і планшетах iPad нового покоління. Про це повідомляє портал Digitimes з посиланням на постачальників обладнання.