Розробники показали абсолютно нові кадри з проекту "Зен", який є повноцінним продовженням історії ремейка Half-Life під назвою Black Mesa і розробляється він на тому ж движку, що і культова гра.

Команда творців Black Mesa поділилася новими подробицями про майбутнє продовженні проекту. Правда, швидше за все вони розчарують геймерів, адже розробники знову відклали реліз “Зен".

Відомо, що це буде вже другий відкладений реліз цього проекту, адже ще в червні було оголошено про перенесення дати виходу на грудень 2017 року. Розробники пояснили, що працюють як божевільні, однак проект все ще здається "сирим".

Популярні новини зараз
В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Однак, щоб не сильно розчаровувати геймерів вони випустили абсолютно нову порцію кадрів, щоб всі гравці змогли побачити вже виконану роботу команди.

Варто відзначити, що в грудні команда все-таки випустить нове оновлення для Black Mesa, в якій будуть присутні всі нові функції, які були розроблені спеціально для продовження гри. Також розробники розповіли про одну з нових особливостей "Зен". Нею стане нова система відкладеного рендеринга, підтримує повністю динамічний світ, яка швидше за все, з'явиться в майбутньому оновленні.

На останок, розробники розповіли, що повідомлять про дату виходу, коли гра буде готовою.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що астрономи зафіксували сигнали з космосу.