Німці хочуть посадити всіх геймерів в один поїзд і...

поділитись
Такого залізниця ще не бачила

Кожен з нас хоча б раз їздив на поїзді. Багато людей роблять це досить регулярно. Однак подорож по українській залізниці часто можна віднести до малоприємних пригод. Ні мільйонні зарплати залізничних топ-менеджерів, ні регулярна зміна керівництва не змінюють ситуацію на краще. Але є країни, в яких поїзд залишає яскраві враження. І справа не в наявності базового сервісу. Як повідомляє сайт internetua, унікальні вагони, обладнані для ігор, планують запустити найближчим часом у Німеччині.

У Німеччині розроблено проект нових пасажирських поїздів. Згідно з останніми уявленнями про те, як хотіли б проводити час пасажири у вагонах пропонується обладнати місця з телевізорами та ігровими консолями, комп'ютерами для роботи. Таким чином, час витрачений на переїзд можна провести з задоволенням, або принаймні з користю.

Маленькі пасажири також отримають задоволення від поїздки, адже для дітей передбачений вагон з ігровим майданчиком. Прихильники активного способу життя отримають доступ до тренажерів. На думку авторів проекту, "поїзд ідей" (Ideenzug) дозволить старому, перевіреному транспортному засобу, який досі має певні переваги над автобусами і літаками, зберігати актуальність у найближчому майбутньому.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про поїзди з росіянами

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
поїзд, геймер, гра
Мережа стане для вас іще доступнішою
0
0
00:45 19.08.2018
Найчастіше соціальна платформа давала збої в країнах Євросоюзу, Таїланді, Катарі, США і Росії
0
0
22:34 17.08.2018
Підліток похвалився успішною атакою на Apple своїм друзям в WhatsApp
0
0
20:49 17.08.2018
Нові процесори знову піддаються злому
0
0
17:00 17.08.2018
Компаиня розповіла, навіщо це робилося
0
0
16:31 17.08.2018