У найближчому майбутньому компанія Baidu планує сконцентрувати всі свої зусилля на одній меті – освоєнні штучного інтелекту. Ці розробки стануть фундаментом для пошукового сервісу майбутнього. Про такі наміри компанії видавництву Fortune повідав Голова Baidu Робін Лі.

"У кожної компанії є своя ДНК, — сказав Лі. — Baidu — технологічна компанія". В епоху настільних комп'ютерів Baidu змогла завоювати ринок пошуку. Проте в мобільній сфері компанії не вдалося досягти успіху через обмеження, які накладають власники платформ Apple і Google. "Для мобільних пристроїв вам необхідно надати людям можливість створювати контент для вас, а принцип "обгородженого садівництва", практикований цими корпораціями, накладає серйозні обмеження", — каже він.

На сьогоднішній день інвестиції компанії Baidu в дослідження, пов'язані зі створенням штучного інтелекту складають 15% від прибутку. Це нечуваний відсоток для цифрових компаній Піднебесної. За півроку акції компанії злетіли більш ніж на третину. Робін Лі очікує, що повний річний підсумок зростання вартості акцій компанії можна буде сміливо охарактеризувати двох кратним збільшенням.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про відміну кухоного рабства

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Показати ще