На краудфандингової майданчику китайської компанії Xiaomi з'явилося нове пристрій, який стане в нагоді на кухні кожному.

Розробником новинки є компанія Viomi, а девайс назвали тим же ім'ям. Завданням, для якої і створили цей пристрій є подрібнення сміття в кухонній раковині.

Що стосується ціни, новинка коштуватиме вам 231 долар, а старт продажів почнеться вже 4 серпня.

Популярні новини зараз

Дан Балан - зухвалий герой шоу "Маска"? Кавалер Тіни Кароль заінтригував українців

Так проникливо і щиро на "Голосі країни" ще не співали: Тіна Кароль і Дорофеєва ледь тримаються

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

Девайс використовує чотири рівня подрібнення, знищуючи будь-які харчові частинки, у тому числі курячі кістки, та інші тверді відходи готування їжі.

У пристрої використовується асинхронний двигун змінного струму. Головною особливістю подрібнювача є відсутність лез. На відміну від конкурентів, у нього передбачена захист від перегріву, що робить його безпечним при щоденному використанні.

Корпус Viomi виконаний з нержавіючої сталі 304 класу і має ємність 1290 мл. Управління можна здійснювати за допомогою спеціального пульта, який дуже простий у використанні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в Chrome анонсували нову зручну опцію для Android , яка дозволяє автоматично зберігати веб-сторінки, і користуватися ними без інтернету.Відзначимо, що нова функція починає діяти при підключенні телефону до Wi-Fi. Chrome автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Представники компанії заявили, що ця функція доступна практично для всього світу.

Цим кроком пошуковий гігант хоче розширити свою популярність в країнах Азії та Африки, які вважаються сьогодні найбільш перспективними регіонами для зростання бізнесу. Не секрет, що у них часто виникають проблеми з повсюдним мобільним покриттям і доступним трафіком з-за величезної кількості користувачів на невеликій площі. Смартфони для жителів таких регіонів також часто є першим і єдиним пристроєм виходу в інтернет.

Chrome ввів нову опцію, з допомогою якої автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Авторизовані в записі користувачі Chrome будуть статті, алгоритми браузера будуть відбирати на основі історії серфінгу. Ці завантажені матеріали потім можна переглядати без обов'язкового підключення до інтернету.