Компанія Apple визнала проблему з клавіатурою в деяких моделях ноутбуків MacBook і MacBook Pro, у зв'язку з якої кнопки на ноутбуках дуже швидко ламаються. У зв'язку з цим купертиновская компанія запускає програму по обслуговуванню клавіатур для ряду пристроїв. В рамках цієї програми можуть звернутися користувачі, які зіткнулися з проблемами несподіваного повторення символів, залипання клавіш, не появи символів, появи хрускоту і навіть поломки клавіатури в цілому.

У випадку, якщо пристрій підпадає під дію програми і в ньому насправді буде виявлена зазначена проблема, то ремонт або заміна здійсняться на безкоштовній основі.

У список проблемних внесені наступні ноутбуки:

Раніше повідомлялося, що компанія Google створила кращий в світі планшет, який працює на Chrome OS і перевершує всіх своїх конкурентів. Вартість нового гаджета - $500.

Основою новинки став 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 845 з тактовою частотою 2,8 ГГц і графікою Adreno 630. Завдяки йому, планшет може працювати на одному заряді при активному екрані більше однієї доби.

Поки Google не повідомляють, чи зможе пристрій підключатися до мережі стільникового оператора LTE 4G або якийсь інший. Зате ми точно знаємо, що в якості ОС використовується Chrome OS. Якщо кратно описувати дану операційну систему, то доречно буде сказати, що це щось середнє між macOS і Linux, але дуже сильно спрощене і адаптоване здебільшого під роботу з інтернетом.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що IT-журналіст Марк Гурман поділився інформацією про те, що у початкового концепту iPhone X був інший вигляд. Про це повідомляють ЗМІ.

Флагман від Apple повинен був отримати оригінальне технічне рішення, але компанія відмовилася від нього. Не виключено, що інновація з'явиться вже в наступних моделях смартфонів.