IT-журналіст Марк Гурман поділився інформацією про те, що у початкового концепту iPhone X був інший вигляд. Про це повідомляють ЗМІ.

Флагман від Apple повинен був отримати оригінальне технічне рішення, але компанія відмовилася від нього. Не виключено, що інновація з'явиться вже в наступних моделях смартфонів.

Під час розробки iPhone X Apple планувала повністю відмовитися від провідної зарядки. Однак на той момент це було неможливо, оскільки бездротове рішення було досить повільним у порівнянні з традиційним. Включення в комплект поставки бездротового зарядного пристрою ще більше збільшило б вартість смартфона.

За чутками, Apple все ж планує поступово відмовитися від усіх роз'ємів і кнопок у майбутніх iPhone. Можливо, незабаром порт Lightning (або USB Type-C, якщо компанія перейде на нього) піде в минуле.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Джоні Айв, головний дизайнер iPhone, раніше наголошував, що хоче бачити смартфон як "єдиний брусок скла". З моменту появи в 2007 році для заряджання і передачі даних в Apple iPhone і iPad використовувався власний оригінальний 30-контактний роз'єм.

У 2012 році американський виробник перейшов на 8-контактний порт Lightning.

Нагадаємо, у новому смартфоні Galaxy S10 компанія Samsung планує відмовитися від технології розблокування смартфона по райдужці. Зате новий гаджет буде оснащений інтегрованим у дисплей сканером відбитків пальців.

Незважаючи на те, що Samsung представила сканування райдужної оболонки ока всього два роки тому, разом із моделлю Galaxy Note 7, схоже, що ця функція може стати історією для Galaxy S10. Як повідомляють ЗМІ, у Samsung вже є розробки деталей для майбутнього Galaxy S10. У той же час, відомо, що він не планує включати в гаджет модуль сканування райдужної оболонки.

У Samsung Galaxy S10 буде використовуватися ультразвуковий сканер відбитків пальців від Qualcomm. Він надійніше оптичних сенсорів в існуючих пристроях, хоча і складніше у виробництві. Також Samsung працює над створенням більш тонкого модуля для 3D-сканування обличчя.

Дивіться сюжет про техніку

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", експерти розповіли, як можна зламати будь-який IPhone.