В рамках організації USB Implementers Forum компанії Google, Microsoft і Apple вирішили об'єднати свої зусилля для створення нових технологій. Корпорації планують спільно створити новий стандарт брайлевских дисплеїв для погано бачать людей.

Google, Microsoft і Apple мають намір зробити так, щоб дисплеї Брайля для "сліпого набору" тексту можна було підключати до будь-яких комп'ютерів, які працюють на базі будь-яких операційних систем. Завдяки їхнім розробкам незрячі люди зможуть користуватися смартфонами і комп'ютерами.

Створити єдиний стандарт і запустити його в маси планують в 2019 році. Він зробить використання комп'ютерів значно зручніше і простіше. Розробникам не доведеться створювати драйвера, оскільки гаджети будуть працювати на будь-яких платформах і операційній системі..

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Під'єднати спеціальні дисплеї Брайля можна буде до комп'ютерами, смартфонів і планшетів на базі операційних систем macOS, Windows, Android, Chrome OS і, можливо, навіть iOS.

Подібні пристрої будуть прямо "з коробки" працювати на всій електроніці без сторонніх драйверів і яких-небудь складнощів. Новий задум трьох IT-корпорацій допоможе 253 мільйонам, які проживають на Землі, користуватися комп'ютерами, так як у кожної людини з цієї цифри великі проблеми із зором, допомогти з яким не можуть навіть новітні окуляри і лінзи.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що численні витоку Google Pixel 3 вказують на те, що старша модель Pixel 3 XL отримає "брова", як у iPhone X. Чергове підтвердження надійшло від одного з виробників чохлів, який надав перші варіанти для пристрою, реліз якого запланований на осінь.

Привертає увагу ще й виріз для простого модуля камери, тобто Google наполягає на відсутності необхідності додаткового об'єктива для забезпечення високої якості знімків. Найімовірніше, Google покаже наворочену камеру, якій не потрібен ще один об'єктив. Сканер відбитку пальця теж залишиться на своєму місці, тобто ззаду. Зазначимо, молодша модель нібито залишиться в класичному стилі і отримає ті ж деталі дизайну (крім вирізу).