Спеціальні робочі місця для своїх співробітників створила корпорація Apple. Генеральний директор компанії Тім Кук проговорився журналістам про те, що співробітники компанії працюють стоячи і для цього закупили спеціальні столи-трансформери.

Зазначається, що працівники в будь-який момент можуть встати з-за столу і продовжити виконувати свої функціональні обов'язки. Як повідомив глава компанії Тім Кук, інженери в його компанії працюють стоячи, щоб захиститися від небезпечного захворювання. Самі ж столи стоять 2500 доларів за примірник.

За даними ЗМІ, столи дозволяють регулювати розміщення стільниці по висоті, завдяки різним конфігурацій кронштейнів, які фіксуються на стіні. Щоб опустити або підняти стіл, потрібно натиснути на одну з двох тактильних кнопок під стільницею.

Популярні новини зараз

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Показати ще

Також столи обладнані повним набором проводів для зарядки пристроїв і інтернет-з'єднання.

Столи для роботи стоячи — лише одна з безлічі опцій для співробітників Apple Park, на будівництво якого компанія, за чутками, витратила більше $5 млрд.

Кук заявив, що таке нововведення позитивно позначається на попереку і колінах, а також покращує стан здоров'я в цілому. Топ-менеджер Apple посилається на заяви лікарів, які кажуть, що сидячий спосіб життя – це новий рак.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що колишній керівник Sony Online Entertainment Джон Смедли поділився власною інформацією про причини блокування міжплатформового мультиплеєра з іншими консолями на PS4. Як виявилося, вся справа в грошах.

“Коли я працював в Sony, основною причиною були гроші. Їм не подобалося, що хтось може купити щось на Xbox, а потім безкоштовно використовувати цю річ на PlayStation. Простіше простого. Дурна причина, але яка є", - повідомив колишній співробітник, Джон Смедли.

барися впевнений, що гравцям та пресі варто продовжувати тиск на Sony. Тільки так керівники японського гіганта звернуть увагу на проблему і почнуть її рішення на користь індустрії та ігрового співтовариства.