Apple планує представити четверте покоління своїх "розумних" годинників вже цієї осені разом з новим iPhone. Згадки нових моделей виявилися в коді свіжої iOS 12 beta 2.

Знайдені ентузіастами ідентифікатори Watch4,1, Watch4,2, Watch4,3 і Watch4,4 вказують на різні версії Apple Watch Series 4. Здогадатися було нескладно, так як поточна модель представлена чотирма варіантами з індексами від Watch3,1 і до Watch3,4. Кодові назви підказують, що годинники нової серії також будуть доступні в двох розмірах, з підтримкою 4G LTE і без.

За словами експертів, Apple Watch 4 отримають більший дисплей, сенсорні кнопки і покращений моніторинг серцебиття для більш точних показників.

Велика презентація новинок Apple відбудеться на початку вересня. Головною інтригою заходу стануть три нових iPhone, які буду сильно відрізнятися своєю ціною і характеристиками.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що численні витоку Google Pixel 3 вказують на те, що старша модель Pixel 3 XL отримає "брова", як у iPhone X. Чергове підтвердження надійшло від одного з виробників чохлів, який надав перші варіанти для пристрою, реліз якого запланований на осінь.

Привертає увагу ще й виріз для простого модуля камери, тобто Google наполягає на відсутності необхідності додаткового об'єктива для забезпечення високої якості знімків. Найімовірніше, Google покаже наворочену камеру, якій не потрібен ще один об'єктив. Сканер відбитку пальця теж залишиться на своєму місці, тобто ззаду. Зазначимо, молодша модель нібито залишиться в класичному стилі і отримає ті ж деталі дизайну (крім вирізу).

Що стосується "заліза", то Pixel 3 і Pixel 3 XL повинні отримати Snapdragon 845, 4 ГБ ОЗУ, 64/128 ГБ ПЗУ, 12-Мп і 8-Мп камери (можлива подвійна фронталка), підтримку бездротової зарядки і Android 9.0. Два роки поспіль Pixel були представлені 4 жовтня. Не виключено, що традиції не будуть порушені і зараз.