Вперше зафіксовано випадок, коли безпілотний транспортний засіб порушив правила дорожнього руху. Порушниками виявилися автобуси, які курсують вулицями Таллінна.

Один з безпілотників недавно проігнорував червоний сигнал світлофора і поїхав далі по маршруту. Інший автобус не пропустив авто поліцейських, яке їхало з включеними проблисковими маячками.

Представники мерії Таллінна визнали, що проект з впровадженням безпілотних автобусів на вулиці міста поки далекий від досконалості. Автопілот поки не може реагувати на транспортні засоби спеціальних служб і іноді не виконує правила дорожнього руху.

Для цього на борту кожного автобуса весь час перебуває водій-оператор. Він може взяти керування транспортним засобом на себе в разі нештатної ситуації.

Популярні новини зараз

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Показати ще

Маршрут безпілотних автобусів запустили в Таллінні в рамках експерименту. З серпня вони безкоштовно возять пасажирів Котлом культури і бульваром Мері. Салон вміщає вісім пасажирів. Максимальна швидкість автобуса становить до 20 км / ч.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, американці розробили безпілотну вантажівку, яка зможе убезпечити життя дорожніх працівників у разі аварії.