Нова система, розроблена у стінах Массачусетського технологічного інституту (MIT), дозволяє з допомогою безпілотників відстежувати кількість запасів продукції на складах, використовуючи RFID для моніторингу інвентарю.

RFID - технологія, що дозволяє автоматично ідентифікувати об'єкти на відстані за допомогою радіосигналів.

І хоча безпілотники самі по собі безпечні для людини, в безпосередній близькості вони можуть завдати шкоди. До того ж, для використання нової технології необхідно оснастити дрона пристосуваннями, що створює проблему з вантажопідйомністю невеликого безпілотника.

Замість того, щоб покладатися на безпілотники, дослідники розробили спосіб використовувати дрони як ретрансляторів. Безпілотникам необхідно лише сканувати продукцію і передавати зображення на локальну технологію RFID з допомогою бездротової мережі.

Популярні новини зараз
З 1 липня почнеться: депутати повертають штрафи багатьом українцям Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Дослідники з MIT вже провели низку успішних експериментів з новою системою.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що медики розвіяли основний міф про воду.